обновление электрической инфраструктуры в Киеве

Київ отримав 501 млн гривень на удосконалення й оновлення електричної інфраструктури

Інвестиції підуть на прокладку майже 9 км підземних електроліній, модернізацію ПС «Поздняки», встановлення майже 25 тисяч інтелектуальних лічильників електроенергії. ДТЕК Київські мережі реалізує намічені плани в рамках інвестиційної програми на 2018 рік, затвердженої НКРЕКП (національною комісією з урегулювання енергетики та комунальних послуг). Ціль програми – забезпечити киян якісним і безперебійним електропостачанням.

Реконструкцію електропідстанції «Поздняки» та прокладку транзитної ЛЕП компанія розпочала в 2017 році і планує завершити в 2019-му. Вартість проекту майже 130 млн гривень. З його реалізацією підвищиться пропускна спроможність для споживачів, що мешкають на Осокорках та Поздняках.

Додатковий резервний канал електропостачання до 2021 року отримають споживачі правого берега. Ним стане високовольтна ЛЕП «Київська-Московська» для живлення ПС «Одеська». Перша черга будівництва стратегічно важливого об‘єкту для електропостачання споживачів Печерського та Голосіївського районів запланована на 2018 рік. Інвестиції в цей об‘єм робіт складають майже 250 млн гривень. Вартість всього проекту – 770 млн гривень.