Международная Специализированная Выставка «Энергетика в Промышленности – 2018»

XVI Міжнародна Спеціалізована Виставка «Енергетика в Промисловості – 2018» 6-8 листопада 2018

Міненергетики та вугільної промисловості України спільно з виставковим центром організували енергетичну виставку в рамках Міжнародного симпозіуму «ПЕК України: сьогодення і майбутнє». Захід буде проходити з 6 по 8 листопада в МВЦ за адресою м.Київ, Броварський проспект, 15.

Тематика передбачає кілька розділів спеціалізованої продукції, включаючи електрообладнання – генерує, що трансформує, вимірювальне, комутаційне, електрощитове, КРУ високої напруги, комплектні ТПС, системи електрозахисту і заземлення та ін. А також кабельну продукцію і рішення для ЛЕП, светотехническую, енергоустаткування, автоматизацію енергосистем.

Готовність використовувати у виробництві передові новинки та ефективні рішення продемонструють представники електроенергетичної галузі України та фахівці з зарубіжжя. У заході візьмуть участь інноватори, виробники і постачальники електротехнічної, енергетичної, кабельної, світловий, електронної продукції, автоматичних засобів, а також інформаційних технологій.

Виставка надає можливість взяти участь в обговоренні сьогоднішнього стану і майбутнього розвитку вітчизняної енергетичної галузі. А також обіцяє зустріч з лідерами промисловості в сфері електротехніки, енергетичного машинобудування, приладобудування, з керівниками електроенергетичних компаній і електропостачальних організацій, з передовими вченими, інженерами, провідними фахівцями, інвесторами і фінансистами.

Сьогоднішня економічна ситуація в Україні безпосередньо залежить від енергетичного фактора. Дефіцит ресурсів спонукає відповідальних керівників на місцевому, регіональному та національному рівні до проведення дієвих галузевих перетворень, до впровадження великомасштабних програм з енергозбереження та енергоефективних технологій на виробництвах у всіх галузях економіки.

Енергетична виставка покликана виконати функції об’єднує галузевої майданчики для експонування інновацій і досягнень в енергозберігаючій сфері. А також стати консолідуючим заходом, спрямованим на встановлення плідного діалогу між бізнесом і владою.